Kalendáře Dogpointu Vás vezmou Na skok do útulku

Zajímalo Vás někdy, jak vlastně vypadá takový běžný život v psím útulku? Máme pro Vás tip! Můžete se to snadno dozvědět prostřednictvím tradičních kalendářů dobročinné organizace Dogpoint o.p.s., které jsou dostupné na recepci naší kliniky.

13. 12. 2020

Zajímalo Vás někdy, jak vlastně vypadá takový běžný život v psím útulku? Máme pro Vás tip! Můžete se to snadno dozvědět prostřednictvím tradičních kalendářů  dobročinné organizace Dogpoint o.p.s., které jsou dostupné na recepci naší kliniky. V roce 2021 Vás kalendáře vezmou “Na skok do útulku”.

S organizací Dogpoint spolupracujeme téměř celou dobu jejich existence, a světe div se, letos Dogpoint slaví již 10. let své existence. Za tu dobu prošli branami útulku stovky a tisíce psů, kteří následně našli nový domov. Smekáme před nespočtem hodin tvrdé práce všech "dogpointích" zaměstnanců, které postupně vybudovaly jedno z nejlépe fungujících zařízení, které se stará o opuštěné a týrané psy v České republice.

Jsme rádi, že i my můžeme malým dílkem skládačky přispívat k tomu, že alespoň některým ztraceným psím bytostem se dostane pomoci, když to nejvíce potřebují, tedy v okamžiku, kdy z libovolného důvodu ztratili svého lidského pána.

Útulkem a děním v něm vás provedou jeho samotní svěřenci. Veškeré dění i patřičně okomentují. A můžete si být jistí, že to nebudou žádné nudné popisy. Hlášky, které z útulkových psů někdy padají, stojí za to a jsou skoro "filmové"!

Jak kalendáře, tak diáře, dostanou jako poděkování všichni, kdo přispějí Dogpointu na provoz a péči o psy, do umístěné sbírkové kasičky podle následujícího klíče:

- krásné stolní týdenní kalendáře velikosti A5 na křídovém papíře za dar 350,- nebo více.
- luxusní nástěnné měsíční kalendáře velikosti A3 za váš dar 450,- nebo více.
- úžasné týdenní diáře v koženkových deskách za dar 650,- nebo více

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(75 %)
 
(25 %)
 

Celkový počet hlasů: 822

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(25 %)
 
(75 %)
 

Celkový počet hlasů: 694