MVDr. Ondřej Škor - nová posila kliniky

Náš onkologický tým posílil o prázdninách pan doktor Ondřej Škor (EBVS veterinary specialist in oncology, Dipl. ECVIM-CA). Ve svém oboru veterinární onkologie patří k předním specialistům, má dlouholetou praxi z mnoha zahraničních pracovišť. Momentálně působí také na klinikách ve Vídni a Anglii.

11. 07. 2020

Náš onkologický tým posílil o prázdninách pan doktor Ondřej Škor (EBVS veterinary specialist in oncology, Dipl. ECVIM-CA). Ve svém oboru veterinární onkologie patří k předním specialistům, má dlouholetou praxi z mnoha zahraničních pracovišť, v současnosti působí na klinikách ve Vídni a Anglii.

Společně vám, na základě jeho znalostí podložených současnými vědeckými poznatky, dokážeme nyní ještě detailněji vysvětlit povahu onkologických onemocnění vašich čtyřnohých kamarádů a nabídneme vám individuální péči ušitou na míru nejen vašim zvířátkům ale i vašim možnostem. Veterinární medicína se dnes rozvíjí v mnoha oborech raketovou rychlostí a stíhá tak rozvoj standardně používaných léčebných metod v humánní medicíně (např. používání radioterapie nebo biologické léčby). A stále se také více a více ukazuje jako úspěšné, pokud se veterinární lékař věnuje profesnímu rozvoji v jednomu hlavnímu oboru.

Pan doktor po promoci na VFU Brno v roce 2008 působil jako postgraduální student na Oddělení interní medicíny Kliniky chorob psů a koček VFU Brno. V letech 2009 až 2011 absolvoval internship na klinice Jaggy Praha. Od roku 2011 pracoval jako internista a onkolog na klinice Animal Clinic Praha. V letech 2013 - 2016 absolvoval rezidenční program European College of Veterinary Internal Medicine v oboru medicínské onkologie na Veterinární univerzitě ve Vídni (Vetmeduni Vienna), kde se v červnu roku 2016 stal odborným asistentem na Oddělení onkologie. Působí zde dodnes. Dalším evropským pracovištěm, kde pan doktor momentálně pracuje, je anglický Animal Health Trust. Na českých klinikách poskytuje své konzultace majitelům onkologických pacientů v Praze na naší Regia Vet, v Brně na klinice Animed a v Českých Budějovicích na klinice BudVet.

Neváhejte se na náš tým obrátit v případě, kdy hledáte kompletní informace o možnostech léčby a o tom, jak ulevit vašim psím nebo kočičím členům rodiny v případě vyslovení diagnozy rakovina. Velmi rádi budeme spolupracovat i s veterinárním lékařem, který se o vaše zvířatko stará v místě bydliště a kterému vy důvěřujete. Nadále zůstanete klienty svého veterináře, na naši onkologicko chirurgicky vybavenou kliniku se dostavíte pouze na odborná vyšetření, konzultace a aplikaci léků. Společnými silami a sdílením zjištěných poznatků si s onemocněním poradíme daleko lépe.

Pro případ referování pacientů z jiných pracovišť, si, prosím, stáhněte TENTO FORMULÁŘ, který nám zašlete vyplněný společně se všemi dostupnými lékařskými zprávami na email info@regiavet.cz. Děkujeme.

 

Anketa

Uvítáte na recepci při čekání na ošetření:

(76 %)
 
(24 %)
 

Celkový počet hlasů: 620

Máte uzavřenou pojistku veterinární péče pro svého čtyřnohého přítele?

(24 %)
 
(76 %)
 

Celkový počet hlasů: 518